Möt en frilansande fastighetsmäklare

Vi finns här för dig! Vi vill gärna vara en del av din bostadsaffär.

Benjamin Karlsson

Fastighetsmäklare i Stockholm

Mobil: 070 - 964 75 55

Epost: benjamin@asira.se

Se profil

Demir Dzemailovski

Fastighetsmäklare i Växjö

Mobil: 072 - 313 33 20

Epost: demir@asira.se

Se profil

David Sebestyén Lundberg

Fastighetsmäklare i Stockholm

Mobil: 070 - 9 31 72 40

Epost: david@asira.se

Se profil

Akos Fonda

Fastighetsmäklare i Luleå/Kalix/Överkalix

Mobil: 072-403 22 37

Epost: akos@asira.se

Se profil

Jan Ocean Hsia

Fastighetsmäklare i Stockholm

Mobil: 076 - 344 74 48

Epost: ocean@asira.se

Se profil

Marielle Eriksson

Fastighetsmäklare i Stockholm

Mobil: 073 - 956 22 62

Epost: marielle@asira.se

Se profil

Olga Muñoz

Fastighetsmäklare i Stockholm

Mobil: 073 - 535 37 56

Epost: olga@asira.se

Se profil

Sebastian Ögren

Innesäljare i Stockholm

Mobil: 073 - 405 24 23

Epost: sebastian.ogren@asira.se

Se profil

Sanna Spaak

Rekrytering i Stockholm

Mobil: 070 - 608 50 87

Epost: sanna@asira.se

Se profil

Dennis Merdan

Ekonomiansvarig/Redovisningskonsult i Stockholm

Mobil: 076 - 879 39 53

Epost: dennis@asira.se

Se profil

Börja frilansa som mäklare

Vill du ta nästa steg i din karriär och bli en av oss?

Fyll i dina uppgifter, så kontaktar vi dig så snart vi kan.

http://asira.se/policy-och-rattigheter